Lazer Epilasyon – Aalexandrite Arion 2 Lazer

cheveuxUtüleme Teknolojisi ile acısız, güvenli ve etkili epilasyon

FDA onaylı Cheveuxütüleme epilasyon sistemi, her tip ciltte ve vücudun her bölgesinde etkin sonuç sağlar ve güvenli birşekildekullanlabilir

Ütüleme Epilasyon Teknolojisinin Yükselişi

ütüleme epilasyon teknolojisi istenmeyen killardan kurtulmak için en acisiz ve etkili yöntemdir. Cheveux ütüleme epilasyon sistemi simdi size hem daha güvenli hem de diğer yöntemlere göre daha konforlu bir epilasyon deneyiminin kapılarınl açryor.

Utüleme Epilasyon Nedir

Killar; büyüme, geçiş ve dinlenme olmak üzere üç evrede büyürler. Farklı evrelerdeki kullar vücudumuzda beraber bulunurlar. Cheveux ütüleme epilasyon sistemi 8cheveux308nm dalga boyunda şik üretir. Bu sik, büyüme evresindeki kil köklerinde bulunan melanin pigmenti tarafından emilir. Bunun sonrasinda kil kökü isinir ve yanarak yok olur. Böylece seanslar ilerledikçe daha az görünüm alir. Ütüleme teknolojisine sahip Cheveux, epilasyonda istenen sonuca ulaşmada etkinliği kantlanmış bir sistemdir. Cheveux’da bulunan ütüleme teknolojisi ile daha önce tanik olmadiğiniz bir epilasyon deneyimi yaşayacaksiniz. Ütüleme teknolojisi tedavi sonuçlarindan ödün vermeden konforlu ve acisiz bir epilasyona imkan tanır. Bunu sağlarken düşük enerjili saniyede 10 seri atiş ile kul kökleri yavaş  yavaş istalarak yok edilir. Bu sirada  kil kökünün çevresindeki doku da hasar görmez. Bu özellik koyu renkli ciltlerde de büyük avantaj sağlar.

cheveux2Cheveux

Cheveux ile hangi cilt tiplerinde epilasyon yapilabilir?

Cheveux: 808nm dalgaboylu, düşük enerjili ve seri atislari ile her tip kil ve cilt tipinde etkin sonuç alacaginiz bir sistemdir. 808nm dalgaboylu işik koyu ciltlerde dahi daha yüksek nüfuziyet sağlarken, düşük enerjili atışlar yanık riskini ortadan kaldirir.

Cheveux ile epilasyonda ne hissederim?

Uygulama sirasinda müşteri cildinde dolaşan başliğin meydana getirdiği hafif bir isi hissedecektir. Bu deneyimi yaşayan insanların genel kanısı ütüleme epilasyonun sicak taş terapisi ile benzer hisler uyandirdiğidir. Kul köklerinin yanmas sırasında ortaya çıkan ise hafif bir batma hissinden  öteye  geçmemektedir.  Cheveux ütüleme  epilasyon  sistemi,  konforlu ve acisiz uygulamalar hedeflenerek tasarlanmiştir.

Hangi bölgelerde kullanılır?

Cheveux, vücudun en hassas olduğu bikini, göğüs ve karın bölgelerinde dahi güvenli bir şekilde kullanilabilir ve memnuniyet verici sonuçlar elde edilir.

Yan etkileri varmıdır?

uygulama sonrasında kıl kökleri ve hassaslaşır. Ancak bu durum geçiçidir ve kişi normal  yaşantısına seans sonrası devam eder.

Kaç seansta sonuç alabilirim?

Seane seyis kisinin genetik yapısına bagi olan kılların  büyüme evrelerinin uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Bu süre 4-6 seans arasıdır.

Uygulama sonrasinda koruyucu krem kullanmali miyim?

SPF 30 titinde bir güneş kreminin kullanımı önerilmekdir.

Uygulama fiyatlar ne kadardir?

Fiyatlar, uygulama yapılacak bölgenin büyüklügüne göre değişim gösterir. Daha detaylı bilgi için lütfen Tarabya Tıp Merkezinde ki güzellik ünitemiz  ile iletişime geçiniz.

Her cilt tipinde etkili, yüksek hızda ve kısa sürede seanslara ikan tanıyan, epilasyonda ALTIN STANDART ütüleme epilasyon sistemi

cheveux4cheveux6

alexandriteAlexandrite Arion II Lazer

Arion II ,755 nm dalga boyunda Alexandrite lazer sistemidir. Bu dalgaboyunda gönderilen enerji melanin tarafından çok iyi absorbe edilir, bu nedenle açık renk cilt ve siyah tüylere sahip bir kişi için Alexandrite lazer oldukça etkilidir. Uygulama süresinin kısa olması, hasta açisindan konforlu ve diğer lazerlere göre az acı hissedilen tipte olmas sebebiyle sik tercih edilen lazer epilasyon cihazlarındandır.  Arion II kili seçici bir şekilde yok eden, etraftaki dokuya zarar vermeyen burst teknolojisine sahiptir. Burst modu tek lazer atışını birkaç küçük atlşa böler. Bu küçük atışlar arasındaki zaman aralığı epidermisin isiyi iletmesine imkân tanır,maximum etkinlik gösterir. Böylece lazer epilasyon daha etkili ve güvenli hale gelir.

LAZER EPILASYON SEÇIMINDE DiKKAT!

Sağlik Bakanliği Güzellik salonlarında Lazer ve IPL uygulamalarini yasaklamistir. Epilasyon da aslinda bir sağlik uygulamasidir. Sağlğinizi güvenli ellere teslim etmek için mutlaka Sağlık Bakanliği ruhsatli bir sağlık kuruluşu tercih  etmeniz gerekmektedir. Açık renk cilt ve siyah tüylere sahip bir kişi için en etkili lazerdir. Soğutma sistemi sayesinde tedavi sonuçları çok memnun edicidir.