Botox Dolgu Prp ile cilt gençleştirme

Mezoterapi

Vitaminlerin,minerallerin,aminoasitlerin, enzimlerin karşimlar halinde mikroenjeksiyon tekniği ile cildin orta abakasina enjekte edilmesi yöntemidir.

Mezolift

Mezolift cilt germe, gençleştirme işlemidit. Mezolif iki yolla etkindir. Yaşlanmay geciktirme (anti-aging) ve yaşlanma sürecinde oluşan kinşikliklann başta dolgu maddeleri olmak üzerebir çok farkli uygulama ile azaltilmasi veya yok. edilmesidir. Mezolift yüz,boyun,dekolte ve el sırtlarında oluşan yaşlanma etkilerinin giderilmesinin yani sıra sigara ve güneş Işinlanndan zarar görmüş cildin yeniden yapilandirimasini sağlar, 0zellikle 30 yaş üzeri kadın ve erkekte yaşlanma belirtilerinin önemli ölçüde giderilmesini sağlayan mezolift tedavisi, yilda bir kez ortalama 4-6 seanslik bir kür uygulanmalidir.

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi kil köklerini besleyen vitaminlerin, minerallerin, proteinlerin ve kan dolaşmini arttincu ilaçlarn çok özel ignelerler ile doğrudan kil köklerine verilmesidir. Mezoterapi dökülmeyi iyileştirmek ve kontrol altina almak için ek bir yöntemdir. Saç mezoterapisi kadınlara ve erkeklere uygulanabilir. Mezoterapiden fayda gören saç dökülmeleri; strese bağlı, mevsimler, metabolik neden ve gebelik sonrasi ani saç dökülmeleridir.

Prp

Prp ITrombositten zenginleştirilmiş plazma) Kişinin kendisinden alinan kanin ayristirilarak trombositten zengin  plazmanin yine ayni kişiye verilmesi işlemidir. Trombositler cilt altında kollajen ve hyalurinik asit üretimini artturarak cildi yeniler ve sukulaştanr, onanminl sağlar. Mezoterapi tekniği ile cilde ve saça uygulanir.

 

Botox

B0tox’ clostridium botulinum isimli bakteriden elde edilen bir proteindir. Uzun süre göz ve nörolojik hastalann edavisinde kullanulmuştur. Orta ve derin kingkluklardan giderilmesinde cerrahi olmayan bir yontemdir. Cilt  kinşikliklannan azaltarnas ve aşan  terlemede kullanulut Uygulama alanlan alandaki yatay çizgiler, iki kaş  arasindaki çizgiler göz çevresindeki çizgiler, ağu çevresi çizgileri, boyun çizgilerinin giderilmesi ve asn teleme  tedavisi

Deri dolgular

Yaşlanan cilt kollagen ve yağ kaybına uğrar. Buna bağl olarak sarkma, çökme ve kinsklikiar olur Dolgu maddeleri  kullanlarak kaybedilen yapilar yerine konur,daha genç ve sağlakh görünüm elde edilir. Dolgu maddeleri olarak  “hyalurinik asit kullanihr Bu tüm canlarda doğal olarak bulunan bir maddedir.

Karboksiterapi

Karbondioksit gazinin tedavi amaç den altina enjekte edilmesidir. CO2 gaun kan dolaşımını arttinr ve damar  genişlemesi oluşturur kulcal damarlarda kan akuşu artar ve huzlanir. Yüzeye yakin dokularda oksijen kullanmi artar. Doku yenilenmesini uyarar Adale kas tonusunu arttini Yara ve çatlak izlerini tedavi eder.

Hiperhidroz

(Sebebi bilinmeyen aşır terleme)  En sak koltuk alt, el içi, ayak tabanlarında görülür. Bireylerde fiziksel ve  psikososyal güçlüklere yol açar. Botulinum toksin A aşırı terleme tedavisinde etkin bir tedavi yöntemidir. Tedaviden 7 gün sonra etkisini üst düzeye çikarir. 4-12 ay sürer.

Mezolipoliz

Yağ hücre duvanni parçalayan ilaçlann bölgesel kilo fazlaliği olan alanlara, ince uçlu iğnelerle enjekte edilmesidir. Ameliyat gerekmeden yağlardan kurtulma şansl verir. Hem bölgesel yağ dokusunun azaltulmasini hem de selülit tedavisinde başarili sonuçlar hnmaktadur. Çene  esinde ki yağlann bölgesel olarak yok edilmesi amacryla uygulanir. Dengeli beslenme e egzersizle desteklenirse sonuçlar kalacadir.

Mezolipoliz

Tıpta yüksek kolestrolü düşürmek için kullanilan ilaçlar vücutta istenmeyen bölgelerde
yerleyen yağ fazlallklarnın tedavisinde kullanilir. Lokal fazal klar özellikle bel bölgesinin her iki yan taraf, göbek, bacak ve dizlerin iç kismi, kol ve ayak bileği, göz alta hafif torbalanmalar ve gididaki hafif fazlalklardir.

Karboksiterapi

Karboksiterapi, karbondioksit (co2) gazinin tedavi amaçlı deri altina enjekte edilerek dolaşımın ve dokuda ki bölgesel metabolizmanin hizlandinl masi işlemidir. Cilt altından mikro do laşım ve damar genişlemesi artar Kulcal damar kan akışı fazlalaşir ve hizlanir. Yağ eritici (lipolitik) etki olu sur. Dokularda oksijen kullanma potansiyeli artar. Doku yenilenmesi uyarilir. Adele, kas tonüsünün (sertliğinin) artişi sağlanir

Lenf Drenaj

Lenfatik dolaşam, bedendeki ödemi toplayan, hücre ve dokulara besin taşıyan beyaz kan dolaşımıdır Lenfatik Dolaşım, bedeni toksinler. den anndinr. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Lenf Drenaj makinası vücutta lenfatik sistem adi verilen, hücreleri besleyen beyaz srvi dolaşlmini hizlandinr. Lenf Drenaj cihazı ile parmak uçlarından yukari doğru, düzenli araliklarla basınç uygulanarak, lenf akimi sağlanır. Uygulandiği bölgede cilt kalitesinde düzelme, çevresel olarak incelme, deri ve deri altinda sikilaşma olur

G5 Masaju

işlem yapilacak bölgeye cihazla titreşim verilerek, kuvvetli itme uygular, Bu titreşim ve itme kuvveti yağlarin yaklmasini sağlar. sonunda zayıflama, toparlama ve selülit problemleri tedavi edilir. G5 masaji ile kan dolaşimi hizlandirlir, kaslar kuvvetlendirilir.

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik direkt belli bölgelere yönelik inceltme, kasin kasilma ve gevşeme hareketi ile siklştirlmasidir. Makineler aracilğe ile vücudun çalişması sağlanir. Bölgesel incelmenin yanl sura metabolizma hızını arttirir, dolaşımı düzenler.